Jdi na obsah Jdi na menu
 


Setkání

Příspěvky

Příprava na advent :-)

20. 11. 2012

Dne 1.12.2012 si vás dovoluji pozvat od 9hod do centra teen challenge (prostory v bývalé drogerii pod náměstím) na vázání adventních věnců, věnců na dveře či svícnů. K dispozici bude stejně jako v loňském roce velký výběr z doplňků na ozdobení všech barevných kombinací, chvojí, vázací dráty, svíčky a další jiné nezbytné pomůcky. Pokud máte vlastní podkláky na vázání věnců či misky na svícny nebo doplňky- určitě si je můžete přinést sebou.

Jelikož se bude konat poslední tvoření v tomto roce, čeká na vás  svařené víno, koledy, vánoční atmosféra  a příjemná společnost :-)). Budu se na vás těšit

 
Celý příspěvek | Rubrika: Setkání | Komentářů: 1

kreslení na hedvábí

20. 11. 2012

3.11.2012 jsme se díky lektorce Janě Novákové naučili pracovat s malbou na hedvábí. Byl to určitě příjemný zážitek. Díky Jani! Jak se práce dařila se můžete podívat do fotoalba - holky byly jako vždy velmi šikovné!!!!

 
Celý příspěvek | Rubrika: Setkání | Komentářů: 0

29.9.2012 opět začínáme :-))

24. 9. 2012

Ahoj holky, tak opět začínáme :-))!!!!!!!!!!!

29.9.2012 od 9hod máme první vyrábění- jedná se výrobu šperků všech technik, které jsme se v loňském roce naučili:-). Pokud příjdete poprvé tak se ničeho nemusíte bát. Jako vždy bude s náma lektor paní Mgr. Zdeňka Doležalová. Nováčky si ráda vezme pod svá křídla a se vším pomůže a poradí.Ceníky jednotlivých výrobků naleznete v historii -ceny se nezměnili NAOPAK!!!! Již nemusíte hradit kurzovné díky příspěvku města Šluknov.

Těšíme se na vás a rádi vás opět všechny uvidíme:-)

 
Celý příspěvek | Rubrika: Setkání | Komentářů: 1

!!!!!!!!7.4.2012 šperky z drátu

15. 3. 2012

POZOR, zcela vyjímečně z důvodu obsazení prostorů Teen challenge není tvoření poslední sobotu v měsíci ale 7.4.2012. Náplní výroby sobotního dopoledne od 9hod do 12hod budou šperky z drátu. Vzory šperků spolu s korálky a barvou drátu, které si budete moci zvolit jsou umístěny ve fotogalerii(červená, černá, měděná, zelená, oranžová a fialová). Korálky budete mít k dispozici v omezeném množství a barev, proto jestli máte jiné představy tak si přineste vlastní sebou. Dále bude vítáno ne podmínkou si přinést vlastní tvarovací kleště.

CENA DRÁTU NA 1ŠPERK (SILNÝ DRÁT + SLABÍ NA OMOTÁVÁNÍ A UPEVNĚNÍ KORÁLKŮ) VYCHÁZÍ NA  18KČ JEDNODUCHÁ ŠŇŮRKA 5KČ A ZAPÍNÁNÍ 6KČ. KORÁLKY BUDOU ZAPOČÍTÁNY DLE SPOTŘEBY (CELÝ BALÍČEK KORÁLKŮ NA FOTU STOJÍ 59KČ). K CENĚ MATERIÁLU BUDE PŘIPOČÍTÁNO KURZOVNÉ 30KČ!

Budeme se na vás těšit s paní Mgr. Zdeňkou Doležalovou.

 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Setkání | Komentářů: 0

25.2.2012 pletení z pedigu

22. 2. 2012

Jako každou poslední sobotu v měsíci si vás dovoluji pozvat na výrobu z materiálu pedig.

Již tradičně se sejdeme v 9hod 25.2.2012 v prostorech centra Teen Challenge. Cena kurzu je 30Kč + cena za materiál (viz. min. příspěvek). Věřím, že se sejde opět tak skvělá parta lidí jako vždy :-)

 
Celý příspěvek | Rubrika: Setkání | Komentářů: 0

28.1.2012 Pletení výrobků z PEDIGU

16. 1. 2012

Jako již každou poslední sobotu v měsíci se opět bude konat další setkání od 9hod v centru TEEN CHALLENGE ( v jednosměrce u GE money naproti obchodu Alpinepro) se záměrem pletení "čehokoliv" z materiálu PEDIG viz. fotoalbum pro vaši představu. Kurzovné bude činit 30Kč (v ceně je zahrnuta jedna podložka pro výrobek a případné dozdobení: mašle, korálky). Pedik bude odvážen na místě a cena vypočítána dle spotřeby (např. na košík č.1 viz fotoalbum je potřeba cca 150g pedigu, 1g pedigu stojí 0,322Kč.) V případě, že již jste se někdy setkaly s pletením z tohoto úžaného materiálu a máte zájem si např. opléct nádobu (po té sloužící jako váza viz poslední obr. nebo na dozdobení vl.mašle či barevné korálky) doneste si sebou. Dále pak pokud máte vlastní šídlo a nůžky také si přineste (není podmínkou)!

BUDU SE TĚŠIT NA DALŠÍ PŘÍJEMNÉ SOBOTNÍ DOPOLEDNE:-))

 
Celý příspěvek | Rubrika: Setkání | Komentářů: 0

26.11.2011 výroba adventních svícnů a věnců

15. 11. 2011

V ÚVODU TOHOTO PŘÍSPĚVKU BYCH CHTĚLA V PRVNÍ ŘADĚ SMEKNOUT PŘED ŠIKOVNÝMA RUKAMA VŠECH PŘÍTOMNÝCH NA AKCI Z 12.11.2011. VŠECHNY VÝROBKY SE VELICE POVEDLY A NAŠE SETKÁNÍ STÁLO OPRAVDU ZA TO!! PŘESVĚDČIT SE MŮŽETE V NAŠEM FOTOALBU:-)

Další setkání bude 26.11.2011 od 9hod do 12 hod a jak jinak než, že se ponese v duchu přícházejících svátků vánočních. Proto mi dovolte vás všechny pozvat na výrobu adventních svícnů, věnců podkov či jiných aranžmá z chvojí. Pokud máte vlastní nádoby na aranžování ikebany či základ na věnce (dozdobení, svíčky) můžete si vše přinést s sebou. Zajištěno je chvojí: borové, smrkové, jedle, stříbrný smrk, tůje, vázací drát, tavné pistole, prkénka s heřbíkem (na svícny). Dále bude možnost si odkoupit:  ozdoby, svíčky, aranžovací hmota, korpus na věnce, stuhy..... Cena kurzovného je opět 50Kč. !!!!!VZHLEDEM K PROBÍHAJÍCÍ BURZE (26.11.) V ZAVEDENÝCH PROSTORECH TEEN CHALLENGE SETKÁME SE V PROSTORECH LESNICKÉ ŠKOLY!!!!!! VSTUP JE ZAJIŠTĚN HLAVNÍM VCHODEM  - TŘÍDA V PŘÍZEMÍ - VŠE BUDE OZNAČENO.

JELIKOŽ SE JEDNÁ O POSLEDNÍ SETKÁNÍ TOHOTO ROKU, CHYSTÁME PRO VŠECHNY ZÚČASTNĚNÉ PŘEKVAPENÍ!

 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Setkání | Komentářů: 0

12.11.2011 Výroba šperků

2. 11. 2011

Vzhledem k velkému zájmu o výrobky z materiálu FIMO pořádáme mimořádné tvoření a to 12.11.2011 od 9hod do 12hod v prostorech Teen Challenge (bývalá drogerie v jednosměrce u GE money bank). Kromě šperků na které naleznete kalkulace v minulém příspěvku máme připravenou novinku a to materiál na velké a malé vlasové spony. Cena bude opět kalkulována pouze z nákladů za materiál a  vyvěšena na nástěnce v sobotu.

Velmi se na vás těšíme a budu moc ráda, pokud se sejde opět tak skvělá parta lidí, kteří mají velký zájem se něčemu přiučit a něco pěkného si vyrobit. Velké dík patří paní Mgr. Zdeňce Doležalové za obětavost a trpělivost.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Setkání | Komentářů: 0

29.10.2011 výroba šperků z FIMA

25. 9. 2011

29.10.2011 od 9hod do 12hod se bude konat další výroba šperků z materiálu FIMO. Lektorem výroby bude opět paní Mgr. Zdeňka Doležalová. Kurzovné 50Kč + jeden výrobek (přívěšek  na šňůrce ) bude v ceně kurzovného. Na další výrobky : prstýnky, naušnice, šperk na řetízku (nárame, náhrdelník) bude vytvořena kalkulace. Kalkulace jednotlivých výrobků budou zveřejněny cca dva týdny před setkáním na našich stránkách (cena za výrobek se skládá pouze z ceny matriálu!). Pro Vaši představu, jak krásné mohou být šperky z Fima se můžete podívat do našeho fotoalba.

!!!!!!!!!!!!!!!!CENÍK VÝROBKŮ JIŽ NALEZNETE VE SPODNÍ ČÁSTI "CELÝ PŘÍSPĚVĚK"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Setkání | Komentářů: 1

Zahájení 24.9.2011

22. 9. 2011

Začínáme 24.9.2011 od 9 hodin do 12 hodin. Náplní našeho prvního setkání bude výroba šperků z rouna pod vedním paní Mgr. Zdeňky Doležalové.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Setkání | Komentářů: 0